Wolontariat

Częstochowskie Stowarzyszenie ETOH zrzesza ludzi chcących pomagać ludziom w potrzebie. W tym celu Stowarzyszenie powstało i z taką intencją działa od 2006 roku.
Pomagać chcemy na wielu frontach i płaszczyznach. Od zawsze kierujemy się tym, że najważniejsze co możemy dać innemu człowiekowi to swój czas i zaangażowanie na rzecz poprawy jego życia. Aktywni Członkowie Stowarzyszenia robią co mogą, aby nabyć narzędzia oraz kompetencję do efektywnego wspierania podopiecznych. W większym czy mniejszym stopniu pomogliśmy już setkom ludzi.  Jednak Stowarzyszenie to nie tylko grono jego członków, ale też, a może przede wszystkim grono osób będących blisko nas, oferujących swoją pomoc na rzecz ludzi i pro ludzkich inicjatyw. To grupa ludzi oddanych sprawie, będących gotowych, aby bezinteresownie dać cząstkę siebie komuś kto tego potrzebuje. Wolontariusze bo o nich oczywiście mowa wspierają nas w działaniach na rzecz mieszkańców Częstochowy i regionu.

Masz potrzebę pomagać? Chcesz okazać serce ludziom, którzy potrzebują wsparcia? Chcesz brać udział w inicjatywach Stowarzyszenia?

DOŁĄCZ DO NAS
ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM
POMÓŻ NAM POMAGAĆ!   

Zgłoszenia dokonuje się telefonicznie bądź drogą mailową.
Telefon: 34 364 48 91
E-mail: etoh5@wp.pl

 

Wolontariat